(0312) 381 99 99

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Özel  Keçiören Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü, alanında, modern ekipman ve görüntüsü ile kısa zamanda kendine önemli bir yer edinmeyi başarmıştır.  Bölümümüzde; jinekolojik ve obstetrik girimler başarı ile uygulanmaktadır. Koruyucu hekimlik çalışmalarına önem veren bölümümüzde, modern, konforlu ve ileri teknoloji ile doğum gerçekleştirilmekte, jinekolojik operasyonlar başarı ile uygulanmaktadır.

Hastanemizde, aile planlaması konusunda hastalar bilgilendirilmekte, özel görüşmelerle en uygun yönteme hasta ve hekim birlikte karar vermektedir.

Ayrıca hastalarımız, genç, orta ve ileri yaş kadın sağlığı konusunda bilinçlendirilmektedirler. Bölümümüzde, Kadın Hastalıkları ve Doğum ile ilgili olarak; Kanser taraması, Krioterapi ve Koterizasyon (yara tedavisi), Rahim içi araç uygulaması, İnfertilite (kısırlık) tedavisi, Genetik araştırma, ileri düzey Ultrasonografi, Gebelik takibi ve doğum, Jinekolojik operasyonlar, hormon bozukluklarının tanı ve tedavisi ile Menopoz tanı-tedavi ve takibi yapılmaktadır